17 лютого державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» достроково виконало планове завдання з виробництва солі за місяць.

При плані виробництва 158 тисяч тонн солі на 17 лютого фактично випущено і перероблено 167 тисяч тонн.

Щодо асортименту, то вже більш ніж в два рази перевиконано план з виробництва солі без упаковки навалом. На 14% збільшилося виробництво фасованої солі. Зростання виробництва – результат реалізації стратегічного плану «оздоровлення» підприємства. Поряд з ефективними управлінськими рішеннями, грамотним плануванням і переорієнтацією ринків збуту, збільшення обсягів навальної продукції також сприяли погодні умови.

«Незважаючи на всі труднощі, з якими зараз стикається підприємство, з початку року нам вдалося досягти підвищення виробничих показників. Ми не плануємо на цьому зупинятися. У наших планах продовжити роботу щодо підвищення ефективності виробництва, зниження собівартості продукції, підвищення рентабельності підприємства. Без цього комплексу оперативних заходів ДП «Артемсіль» може не витримати постійно наростаючу конкуренцію на світовому і внутрішньому ринках», – зазначила керівник ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко.

Відзначимо, що в 2021 році підприємство збільшить інвестиції в оновлення і модернізацію виробництва до 250 мільйонів гривень. Одним з основних напрямків стане заміна застарілого фасувального обладнання і випуск оновленого асортименту упакованої продукції.