Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» за підсумками 2020 року перерахувало до бюджетів різних рівнів податків і зборів на загальну суму 450 млн гривень, що майже на рівні показника 2019 року.

Зокрема, відрахування до державного бюджету України склали 259,1 мільйона гривень, а до місцевих бюджетів підприємство перерахувало 74,2 мільйона гривень. Інші податки, збори та платежі на користь держави склали 116,7 мільйона гривень.

У тому числі відрахування частини чистого прибутку (дивіденди) склали 85 мільйонів гривень, на сплату військового збору було направлено 6,7 мільйонів гривень, рентна плата за користування надрами – 45 мільйонів гривень.

«Наразі підприємство переживає складні часи. Незважаючи на всі  труднощі, нашими пріоритетами залишається забезпечення ефективної роботи виробництва, своєчасна виплата заробітних плат та стабільне відрахування коштів до бюджетів усіх рівнів. Ми розуміємо, що, сплачуючи податки, ми інвестуємо в розвиток міста, регіону та країни в цілому. В кінцевому рахунку, це сприяє якісній роботі охорони здоров’я, соціальній сфері, будівництву інфраструктури та впливає на життя кожного з нас», – зазначила керівник ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко.

Нагадаємо, що ДП «Артемсіль» за даними Державної податкової служби залишається одним з найбільших платників податків України. Підприємство своєчасно проводить відрахування обов’язкових податків і зборів до бюджету, стабільно і в повному обсязі виплачує заробітну плату всім працівникам, виконує соціальні зобов’язання.