Державне солевидобувне підприємство планує в 2021 році збільшити інвестиції в оновлення і модернізацію виробництва до 250 мільйонів гривень. У той час як в 2020 році сума сплачених інвестицій склала 66 мільйонів гривень.

«Дані інвестиції є частиною стратегічного плану «оздоровлення» підприємства. Значний обсяг коштів, який ми направимо на заміну застарілого і придбання нового сучасного обладнання, дозволить нам, в першу чергу, підвищити ефективність роботи підприємства. Ми продовжуємо покращувати якість продукції, що випускається, розширюємо її асортимент і підвищуємо конкурентоспроможність», – зазначає керівник підприємства Вікторія Луценко.

Відповідно фінансовому плану ДП «Артемсіль» зазначені кошти будуть спрямовані на технічне переозброєння і реконструкцію цехів, дільниць, впровадження передової техніки і технологій, модернізацію гірничотехнічного та технологічного обладнання.

Передбачається, що одним з основних напрямків модернізації в 2021 році стане заміна застарілого фасувального обладнання і випуск оновленого асортименту упакованої продукції. Реалізація цього проєкту дозволить ДП «Артемсіль» витримати постійно наростаючу конкуренцію на світовому і внутрішньому ринках.

На тлі скорочення обсягів випуску солі в 2020 році керівництво ДП «Артемсіль» має намір виконати комплекс оперативних заходів щодо підвищення ефективності виробництва, зниження собівартості продукції, підвищення рентабельності підприємства, а також соціальної підтримки працівників.

Відзначимо, що за підсумками минулого року, ДП «Артемсіль» виробило 1,18 мільйона тонн солі, що на 41% менше, ніж у 2019 році. Нагадаємо, в жовтні 2020 року Мінекономіки призначило в.о. директора ДП «Артемсіль» Вікторію Луценко.