Державне солевидобувне підприємство за підсумками 2020 року виробило 1,18 мільйона тонн солі.

Якщо проаналізувати асортимент продукції, що випускається, то знизився попит на сіль мелену без упаковки, що відвантажується навалом. Реалізація цього виду продукції, який найчастіше йде для посипання доріг, склала 762,2 тисячі тонн. У зв’язку з теплою зимою минулого року, вона виявилася менш затребувана як в Україні, так і в країнах далекого зарубіжжя.

Крім погодних умов на обсяги реалізації продукції в 2020 році також впливали карантинні обмеження, загальне скорочення промислового виробництва, зростання конкуренції на світовому ринку. В результаті виробництво фасованої солі склало 186,4 тисячі тонн; солі, затеренной в мішки – 147,6 тисячі тонн , солі, затареної в МКР – 51 тисячу тонн; йодованої солі – 53,2 тисячі тонн; соляних брикетів – 11,2 тисячі тонн; соляних блоків – 3,4 тисячі тонн.

У минулому році підприємство відвантажувало свою продукцію в 15 країн світу. Основними експортними напрямками реалізації залишилися Угорщина, Польща, Словаччина, Румунія, Білорусь. Понад 70% продукції ДП «Артемсіль» було направлено на ринок України.

Варто відзначити, що в кінці 2020 року з’явилася тенденція збільшення обсягів виробництва всього асортименту.

«Ми почали програму «оздоровлення» підприємства, яка включає комплекс оперативних заходів щодо підвищення ефективності виробництва і соціальної підтримки працівників. Так, у 2021 році ми плануємо збільшити інвестиції в оновлення і модернізацію виробництва до 250 мільйонів гривень, в той час як у 2020 році обсяг капітальних інвестицій склав 66 мільйонів гривень», – зазначає керівник підприємства Вікторія Луценко. Нагадаємо, що Вікторія Іванівна Луценко була призначена в.о. директора ДП «Артемсіль» у жовтні 2020 року.