На початку весни в Україні традиційно відзначають міжнародний Жіночий День 8 Березня.

Це свято краси, натхнення, ніжності та любові не оминає й ДП «Артемсіль». До того ж, 1 236 наших працівниць – це майже 43 % загальної чисельності усього трудового колективу підприємства.

Наші старанні та вмілі жінки працюють на всіх виробничих дільницях рудників та структурних підрозділів. Вони славляться своєю наполегливою працею та професійними здобутками. До речі, багато хто з них обіймає відповідальні посади керівників служб, відділів, дільниць, змін.

Про значні досягнення наших шановних жінок яскраво свідчать високі урядові нагороди: ордени, медалі, почесні звання та грамоти, якими щороку нагороджують працівниць ДП «Артемсіль». Їх внесок в загальну роботу ДП «Артемсіль» надзвичайно великий!

Шановні жінки! З нагоди прийдешнього свята адміністрація і колектив чоловіків, що працюють на підприємстві, від душі дякують вам за все добре у житті! Спасибі вам за щирість серця, за підтримку. Як ніхто інший, саме ви вмієте долати будь-які перешкоди, надаючи іншим приклад стійкості та віри в добро.

Дорогі наші співробітниці! Від керівництва підприємства зичу вам, щастя, здоров’я, святкового настрою! Бажаю, щоб ваші діти тішили вас своїми успіхами, а чоловіки цінували вашу турботу та увагу.

 Зі святом вас! З 8 Березня!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в.о. директора ДП «Артемсіль».