Шановні партнери!

ДП «Артемсіль» запрошує до співпраці!

 

Кампанія з укладання договорів на постачання продукції ДП «Артемсіль»  на наступний рік проходить з грудня поточного року. Заявки для участі в договірної кампанії, заповнені відповідно до встановленої форми, приймаються з 1 грудня поточного року на протязі 15 робочих днів.

Оформлені відповідно до вимог документи, направляються у відділ маркетингу ДП «Артемсіль» на електронну пошту: market@artyomsalt.com  або за адресою: 84545, Україна, Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул. Чкалова, 1а.

Розгляд заявок та прийняття рішень про укладення контрактів на постачання продукції обговорюється на комітеті зі збуту і маркетингової політики ДП «Артемсіль».

У разі надходження заявок після закінчення терміну договірної кампанії, впродовж року, зацікавлені у співпраці компанії, надсилають оформлені відповідно до вимог документи, при цьому отримані документи систематизуються та розглядаються на комітеті зі збуту і маркетингової політики ДП «Артемсіль» раз на місяць. Всі потенційні контрагенти інформуються щодо результатів засідання комітету зі збуту і маркетингової політики ДП «Артемсіль» протягом 3-х робочих днів.

Документи для оформлення заявки:

– запит у довільній формі на фірмовому бланку компанії з вказівкою необхідного асортименту продукції, пакування, тоннажу  з  орієнтовною розбивкою придбання по місяцях.

– анкета потенційного клієнта (завантажити).

Документи для укладання договору (надсилаються контрагентом у разі отримання позитивного рішення комітету зі збуту і маркетингової політики ДП «Артемсіль» щодо укладання договору на постачання продукції):

– виписка з держреєстру

– копія свідоцтва платника ПДВ

– копія виписки із Статуту в частині підтвердження повноважень керівника,

– лист із зазначенням банківських реквізитів;

– перелік продукції за асортиментом і необхідною кількістю.