Маркетингова діяльність та географія поставок.

 

ДП «Артемсіль» є лідером з реалізації солі на території України. Попит на сіль в асортименті на внутрішньому ринку задовольняється підприємством повністю, щорічно близько 55-60% продукції підприємства експортується за кордон.

Маркетинг відіграє значну  роль у комерційному напряму діяльності ДП «Артемсіль». На підприємстві налагоджена взаємодія фахівців маркетингу з замовниками і споживачами щодо  вивчення ринку, визначення ринкового попиту і вибору сектора ринку; визначення потреб у продукції підприємства; розробки і прведення рекламних кампаній; визначення фірмового стилю підприємства. 

При цьому проводяться маркетингові дослідження з визначення вимог покупців і кінцевих споживачів до продукції підприємства, а також їхня задоволеність продукцією, що випускається. Окрім того, систематично ведеться робота щодо опитування покупців для визначення потреб і сподівань з виробництва нових видів продукції, або нових видів пакування. На основі маркетингових досліджень та аналізу виконується технологічна підготовка з виробництва нових видів продукції.

Спектр застосування кам’яної солі (хлориду натрію) надзвичайно  великий: він нараховує понад 11 тисяч варіантів. Нашої солі потребують багато галузей промисловості, серед яких харчова, хімічна, металургійна, нафтова, текстильна, шкіряна та інші. Сіль використовують також у сільському та житлово-комунальному господарствах. Особливу роль наша сіль відіграє у осінньо-зимовий період, коли її використовують автодорожні організації для посипання доріг, автошляхів та тротуарів для безпечного руху автомобілів та пішоходів.

ДП «Артемсіль» здійснює експорт продукції до країн СНД та Балтії, частини країн Європейського Союзу. Підприємство може забезпечити постачання солі споживачам в інших країнах залізницею або через порти річки Дунай та Чорного моря.

До окремої групи варто віднести країни з потенційними ринками збуту – Болгарія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Македонія, Албанія та інші. У цьому напрямку ведеться безперервна робота з вивчення обсягів споживання, номенклатури ринку, а також можливість постачань на ці території.

Украина

Беларусь

Грузия

Азербайджан

Армения

Молдова

Литва

Латвия

Эстония

Венгрия

Чехия

Словакия

Румыния

Польша

Сербия

Германия

Австрия

Болгария