НОВИНИ

Зі святом вас, любі трудівниці ДП «Артемсіль»!
08 березень 2018

     У перший весняний місяць, в прекрасну пору пробудження і оновлення природи, на Землю приходить найбільш радісне свято – 8 Березня.
   
З нагоди цього світлого дня адміністрація, первинна профспілкова організація підприємства від душі вітають всіх працівниць «Артемсолі» і ветеранів соляного виробництва!
    Наші шановні робітниці втілюють в собі добро і красу, ніжність і чуйність, щирість і любов. Без їхньої материнської турботи, працьовитості та творчої думки неможливі подальші зміни на краще. Вони не тільки дбайливо зберігають тепло домашнього вогнища, будучи берегинями для своїх рідних, а й досягають чималих успіхів в роботі, а також в суспільному житті. Своїм прикладом наші жінки надихають чоловіків бути цілеспрямованими, завжди вірити у власні сили.
    У числі 2847 працівників ДП «Артемсіль» 1185 є представницями прекрасної статі. Трудівниці нашого підприємства працюють практично на всіх виробничих ділянках. При цьому багато хто з них займає дуже відповідальні посади начальників ділянок і змін, керівників відділів і служб. Своєю майстерністю та професійністю вони примножують виробничий потенціал підприємства. Спасибі вам, любі жінки, за працю!
    Дорогі наші жінки! Нехай теплота і радість цього весняного дня подарують вам гарний настрій, освітять обличчя посмішками, а добробут, злагода і благополуччя ніколи не покидають ваших домівок. Дякуємо за щиросердність, невичерпне терпіння і чудове вміння робити цей світ досконалішим!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО, в.о. директора ДП «Артемсіль»

Андрій ПОПОВ, голова первинної профспілкової організації ДП «Артемсіль».