НОВИНИ

Привітання керівника ДП «Артемсіль» з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим
27 грудень 2017

     Шановні колеги, дорогі друзі!
    Вітаю вас з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим!
    Підходить до завершення ще один трудовий рік в житті нашого колективу і, згідно з традицією, під Новий Рік ми оцінюємо досягнення і будуємо плани на майбутнє.
    У році, що минає нами проведена велика робота по реалізації запланованих стратегічних заходів. У 2017 році ДП «Артемсіль» видобуло і переробило солі більше, ніж рік тому. Нам вдалося заповнити втрату деяких ринків збуту за рахунок збільшення відвантажень в країни далекого зарубіжжя, продовжити модернізацію виробництва, підготуватися до випуску нових видів продукції і, звичайно ж, виконати соціальні зобов'язання.
    Все це відбулося завдяки повній самовіддачі, цілеспрямованості і високому професіоналізму нашого майже трьохтисячного колектива.
    Адже основа і гарантія успішного розвитку підприємства - це працьовитість, щира відданість справі, відповідальність і компетентність працівників!
    Хочу відзначити, що і в 2018 році на нас чекають не менш важливі завдання. Ми направимо зусилля на підвищення ефективності виробництва, випуск нових видів продукції, утримання наявних позицій і вихід на нові ринки збуту, забезпечення гідних умов праці наших робітників.
    Нехай наступний 2018-й рік буде наповнений корисними справами і цікавими подіями, принесе нам нові можливості і досягнення.
    Я хочу побажати, щоб в кожному будинку, в кожній родині були мир і спокій! Благополуччя вам, процвітання, удачі в справах, міцного здоров'я, тепла і любові рідних і близьких.
    Вікторія Луценко, керівник ДП «Артемсіль»