НОВИНИ

ДП «Артемсіль» достроково виконало річний план виробництва і збільшило показник чистого прибутку на 20,5%
15 грудень 2017

   15 грудня державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» достроково виконало планові завдання з виробництва солі, а також підвело попередні підсумки 2017 року. При річному плані видобутку 1624 тисячі тонн солі на сьогодні фактично випущено і перероблено 1624,7 тисячі тонн.
    Щодо асортименту, на 35% перевиконано план з виробництва солі без упаковки. Разом з тим, у зв'язку з повною забороною поставок на російський ринок, на 26% скоротилася кількість заявок на фасовану сіль.
    Досягненню позитивних виробничих результатів сприяли ефективні управлінські рішення, грамотне планування і переорієнтація ринків збуту на дальнє зарубіжжя.
    Крім того, за 11 місяців 2017 року ДП «Артемсіль» збільшило показник чистого прибутку на 20,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. За цей період підприємство отримало 218,2 мільйона гривень чистого прибутку.
    За цей же період ДП «Артемсіль» перерахувало до бюджетів податків і зборів на загальну суму 403,8 мільйонів гривень, що на 38,6% більше аналогічного показника минулого року.
    Незважаючи на втрату російського ринку, ДП «Артемсіль» в 2017 році не проводило скорочень чисельності персоналу. Крім того, завдяки позитивним фінансово-економічними показниками, адміністрація солевидобувного підприємства мала можливість подбати про соціальний захист працівників. Так, за рік тарифні ставки і посадові оклади було збільшено на 32%. За 11 місяців 2017 року середня заробітна плата склала 10 203 гривні.
    «Не дивлячись на ряд труднощів, 2017 рік можна вважати досить успішним для підприємства, - зазначає керівник ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко. - Завдяки злагодженій роботі колективу нам вдалося перевиконати виробничі і фінансові показники і розвивати виробництво. Ми й надалі плануємо продовжувати програми по реконструкції і модернізації всіх рудників, підвищувати ефективність роботи, реалізовувати масштабні соціальні проекти».
    Відзначимо, що до кінця року на підприємстві планують почати випуск нового виду харчової продукції - очищеної солі. Ця продукція (після додаткового очищення і фасування в якісну упаковку) буде відповідати європейським нормам якості.