НОВИНИ

ДП «Артемсіль» на WorldFood Ukraine - 2017
31 жовтень 2017

   ДП «Артемсіль» взяло участь у головному продовольчому заході року – 19-ій Міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine, яка проходила з 25 по 27 жовтня в МВЦ м. Київ.
    WorldFood Ukraine – єдина сегментована міжнародна виставка в Україні, яка представляє найбільший асортимент продуктів харчування та напоїв, а також послуг національних та міжнародних постачальників. У виставці взяли участь 135 компаній, 64 з яких - вітчизняні виробники. У цьому році на заході був представлений і найбільший український виробник харчової солі - державне підприємство «Артемсіль».
    Начальник відділу маркетингу підприємства Олександр Вільховенко відзначає, що подібні міжнародні виставки є важливими іміджевими заходами для ДП «Артемсіль». Вони дозволяють закріпити наявні позиції на українському та міжнародному ринках, а також розширити рівень обізнаності споживачів про роботу підприємства та асортимент продукції, що випускається.
    Виставковий стенд солевидобувного підприємства на WorldFood Ukraine відвідали постійні партнери і компанії, які зацікавлені у співробітництві. У процесі безпосереднього спілкування представники ДП «Артемсіль» могли отримати корисну інформацію про поточні потреби споживачів та їх переваги. Відвідувачі мали можливість проконсультуватися з фахівцями підприємства та дізнатися про асортимент продукції, взяти зразки солі, почути відповіді на запитання.
    У ході виставки представники ДП «Артемсіль» провели перемови з керівниками компаній з різних регіонів України, а також Польщі, Чехії та країн ближнього зарубіжжя. Була організована і офіційна зустріч з представниками провідного білоруського ритейла «Гіппо», на якій обговорювалися умови співпраці, а також можливості збільшення обсягів поставок української харчової солі.