ЕКСКЛЮЗИВ

Лікувальна дія спелеотерапії на хворих бронхіальною астмою, хронічним бронхітом і пневмонією в умовах мікроклімату печер і соляних шахт підтверджується роботами учених України, Росії, Австрії, Угорщини, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини і інших країн.

Високий терапевтичний ефект лікування людей, які страждають на захворювання бронхів та легень, в мікрокліматі карстових печер і соляних шахт підтверджується результатами роботи спелеосанаторіїв, розташованих в соляних виробках Соледара і Солотвина (Україна), у Пермському краї (Росія), Кочкорському районі Киргизії, у м. Нахічевані (Азербайджан).

Світильники "Соляне сяйво" виробництва ДП «Артемсіль», насичуючи повітря приміщення найдрібнішими частками солі, створюють приємний мікроклімат, порівнянний з унікальним мікрокліматом соляних шахт, який є сприятливим для хворих бронхіальною астмою та іншими алергічними хворобами. М'яке сяйво світильника викликає позитивні емоції. Приплив негативних іонів в оптимальних дозах викликає підвищення концентраційної здатності у людини, поліпшення самопочуття, підвищення працездатності, а найдрібніші частки повареної солі здатні глибоко проникати в дихальні шляхи людини, забезпечуючи відновну і профілактичну дію як за рахунок впливу життєво необхідних іонів мінеральних солей, так і внаслідок їх бактерицидної дії.

Мікроелементи природної повареної солі включаються в біохімічні процеси швидше, ніж лікарські препарати. Вони нешкідливі для людини і набагато швидше приводять до нормалізації ряду порушених функцій в організмі людини. Аерозоль іонів, що входять до складу солі, створює природну атмосферу стерильності. Це дозволяє рекомендувати використання світильника в профілактичних цілях для людей з ослабленим імунітетом, які часто хворіють на ГРЗ, ГРВІ, бронхіальною астмою, астматичним бронхітом, бронхітом курця, алергічним ринітом, обструктивним бронхітом, а також для здорових людей - з метою профілактики. Лікувальні якості і особливості кам'яної солі підтверджуються і тим, що шахтарі, які працюють в соляних шахтах, практично ніколи не страждають бронхіальною астмою та іншими захворюваннями дихальних шляхів.

Світильники призначені для внутрішнього декоративного освітлення приміщень і поліпшення мікроклімату в них. Розсіювачі світильників зроблені з екологічно чистої, природної солі, вік якої перевищує 250 млн. років. Вміст хлориду натрію в ній вар‘юється в межах (97,5-98,7)%. У цій солі є всі необхідні мікроелементи для повноцінної життєдіяльності людського організму.

При роботі соляного світильника відбувається насичення повітря корпускулярними і субмолекулярними частками хлористого натрію. Спеціальна конструкція світильника дозволяє забезпечити потік аероіонів у довкілля без додаткових пристроїв. Насичення повітря мікрокристалами хлориду натрію посилюється за рахунок електричного підігрівання.

ДП "Артемсіль" випускає світильники "Соляне сяйво" згідно з СОУ 14.4-37-649:2007 «Світильникі декоративні» з природної кам'яної солі. Стандарт СОУ 14.4-37-649:2007 був розроблений ДП «Артемсіль» спільно з ТК 58 (УкрНІЇсіль).

Конструкція світильника захищена патентом на промисловий зразок № 10377, який діє з 15.06.2005 року.

При розробці конструкції світильника враховано методичні рекомендації «Використання вологого аерозоля хлористого натрію для лікування хворих бронхіальною астмою» (Затверджено головним управлінням лікувально-профілактичної допомоги Міністерства охорони здоров‘я СРСР 23.06.1985).

Матеріал для виробництва світильників «Соляне сяйво» ретельно відбирається і контролюється в лабораторії якості. Всі його електричні комплектуючі вироби ретельно тестуються в цілях його безпеки використання покупцем. До світильника додається «керівництво по експлуатації». Гарантійний термін зберігання світильника складає 3 роки з дати виготовлення.

Кожен світильник «Соляне сяйво» виробництва ДП «Артемсіль» - це витвір мистецтва умілих майстрів, а також ефективний, натуральний, доступний і нешкідливий спосіб лікування, реабілітації імунної та дихальної систем, джерело позитивної енергії в будинку і вірний спосіб нейтралізації шкідливих електромагнітних випромінювань.

Купуючи світильники «Соляне сяйво» виробництва ДП «Артемсіль», ви отримуєте природне джерело здоров'я для себе і ваших близьких.

Крім цього, «Артемсіль» виробляє сувенірну продукцію з кристалічної та крупнокускової солі: свічники на підставці та без неї, куб на дерев'яній або соляній підставці, барила з сіллю.

Увага! Останнім часом в Інтернеті з'явилося дуже багато компаній, які пропонують купити світильники з солі «Соляне сяйво», нібито виробництва ДП «Артемсіль». Офіційно і з повною відповідальністю заявляємо - це підробки, які нічого не мають спільного зі світильниками виробництва ДП «Артемсіль»! Недобросовісні підприємці просто хочуть нажитися на чужому бренді. На нашому офіційному сайті, ви знайдете види світильників, які ми виробляємо. Не купуйте неякісну продукцію недобросовісних конкурентів! Купуйте світильники «Соляне сяйво» у ДП «Артемсіль» або у наших офіційних дилерів!