СОЦІАЛЬНА СФЕРА

Державне підприємство «Артемсіль» має велику соціальну сферу, що сприяє повноцінному відпочинку, оздоровленню, всебічному розвитку та матеріальній підтримці працівників, ветеранів соляного виробництва та членів їхніх родин. Це, безумовно, створює гарний імідж «Артемсолі» не тільки у рідному місті, але й в області, та в Україні в цілому.

До послуг соляників, їхніх родин, а також всіх жителів міста - сучасний, прекрасно обладнаний спортивний комплекс, басейн і стадіон.

Успішно захищають честь рідного підприємства та міста пловці, волейболісти, футболісти, баскетболісти, боксери «Артемсолі».

На протязі 70 років діти соляників з задоволенням відпочивають на літніх канікулах в оздоровчому центрі «Райдуга», що утримується на кошти ДП «Артемсіль».

Для тих, хто працює на підприємстві, та членів їхніх родин створені умови на Серебрянській базі відпочинку, яка знаходиться у мальовничій місцевості поблизу Сіверського Дінця. Крім того, адміністрація та профком щорічно забезпечують соляників путівками в пансіонати, розташовані на узбережжях Чорного та Азовського морів.