30 листопада 2021 року, рівно через 8 місяців після відкриття свого першого туристичного маршруту, в ДП «АРТЕМСІЛЬ» пройшла презентація нового туристичного проєкту «Феєрія солі».

В цей день в урочистій обстановці відбулася перша екскурсія в соляній шахті стволу 3-БІС. У заході прийняли участь почесні гості, серед яких, керівництва ОДА, керівництво ООС та правоохоронних органів Донеччини, представники адміністрації Бахмутського району і Соледарської громади, а також керівництво ДП «АРТЕМСІЛЬ».

«Сьогодні ми презентуємо черговий туристичний маршрут і відкриваємо можливість для тисяч відвідувачів відкрити для себе унікальні особливості соляного мінералу, як прекрасного матеріалу для втілення мистецьких витворів. Екскурсійний маршрут «Феєрія солі» перевершить усі ваші очікування і назавжди змінить ваші уявлення про звичайну сіль. Адже таких локацій ви не побачите ніде в світі», – зазначила керівник ДП «АРТЕМСІЛЬ» Вікторія Луценко.

Вона також додала, що цей туристичний маршрут відкриває оздоровчий і рекреаційний потенціал підземних соляних галерей. Туристичний об’єкт створено для популяризації туристичного потенціалу Донеччини серед відвідувачів з усієї України та зарубіжжя. «Феєрія солі» – це ще один скарб в туристичну скриню Донеччини.

До уваги відвідувачів – багатотонні скульптури і барельєфи, унікальні природні монокристали та інші предмети з солі. А також велика соляна зала, в якій за допомогою світла та звука утворюється неймовірний візуальний ефект присутності в морських глибинах.