Державне солевидобувне підприємство «АРТЕМСІЛЬ» відкриває другий туристичний маршрут «Феєрія солі». Якщо перший туристичний об’єкт присвячено історичній тематиці, то нинішній розкриває красу і чарівність соляного мінералу. Всі бажаючі можуть потрапити на екскурсії вже з грудня 2021 року.

«На екскурсійному маршруті «Феєрія солі» ви побачите багато чого цікавого. Наша команда доклала чимало зусиль для його створення. На вас чекає не просто екскурсія, а пригоди по неймовірному царству морських красот.

Ми запрошуємо всіх побачити прекрасні витвори мистецтва в вигляді соляних барельєфів та скульптур. Помилуватися красою єдиних в Європі соляних монокристалів. Побувати в соляній залі, де знаходяться оригінальні арт-об’єкти, відчути на собі різні візуальні ефекти. Аналогів подібної локації в України не існує», зазначає керівник ДП «АРТЕМСІЛЬ» Вікторія Луценко.

Пішохідний маршрут підземними соляними галереями буде працювати на руднику №1,3(3-БІС) ДП «АРТЕМСІЛЬ».

Сама локація розташована на глибині 288 метрів, на дні справжнього  стародавнього моря, де мільйони років створювалося родовище кам’яної солі. Під час підземної прогулянки відвідувачі зможуть отримати естетичне задоволення від створеної на маршруті краси, водночас поліпшити стан свого здоров’я, дихаючи чистим повітрям соляної  шахти, де будь-які бактерії повністю відсутні. Також за допомогою світла та звука на маршруті створено неймовірну ілюзію присутності в морських глибинах.

Розвиваючи туристичний напрямок, ДП «АРТЕМСІЛЬ» розширює перелік послуг, до яких додається: організація в соляній залі концертів, фестивалів, проведення семінарів, виставок, конференцій, дитячих свят та квестів. «Феєрія солі» це ще один крок на шляху відкриття туристичного потенціалу Донеччини.