29 жовтня 2021 року в адміністративній будівлі ДП «Артемсіль» підрозділ ДОЗОР та слідчі другого слідчого відділу ТУ ДБР у м. Миколаєві проводять слідчі дії. Керівництво державного підприємства всіляко сприяє правоохоронцям у роботі. 

Слідчі дії мають відношення до кримінального провадження у зв’язку з розслідуванням щодо найденої контрабанди партії цигарок на території Угорщини в упаковці, схожій на пакування продукції «Артемсіль».

ДП «Артемсіль» зацікавлене у якнайшвидшому розслідуванні та безпосередньо взаємодіє з правоохоронними органами. Ще раніше державне підприємство зазначало про неможливість потрапляння цигарок під час технологічного циклу фасування солі та ознаки використання підробленого пакування, схожого на пакування солі, при спробі провезення контрабанди.

Нагадаємо, що у зв’язку з повідомленнями, які з’явилися у ЗМІ щодо контрабанди цигарок в упаковці, схожій на пакування продукції ДП «Артемсіль», раніше підприємство звернулося до відповідних правоохоронних органів з проханням провести розслідування у даній справі.

У цей час уся важлива інформація, яка необхідна для слідства передається правоохоронним органам. ДП «Артемсіль» усіляко сприяє проведенню слідчих дій.