За підсумками 9 місяців 2021 року державне солевидобувне підприємство «АРТЕМСІЛЬ» повністю виконало свої зобов’язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 347,2 млн грн податків і зборів, що на 30,6 млн грн більше показника 2020 року.

Важливо, що за 9 місяців цього року підприємством було отримано 43 млн грн чистого прибутку. Для порівняння у минулому році цей показник склав 7 млн грн.

«З початку року нам вдалося збільшити обсяги реалізації продукції, показники прибутку та податкових відрахувань. Все це свідчить про стабільний розвиток підприємства та ефективність діючих заходів. Не зважаючи на ряд негативних зовнішніх факторів, такі як зростання цін на енергоресурси, підвищення тарифів на перевезення залізничним транспортом, нестача рухомого складу, епідеміологічна ситуація, ми будемо робити усе залежне, щоб продовжити цю тенденцію. Ми розуміємо, що від сумлінного та своєчасного виконання зобов’язання перед державою, залежить розвиток міста, регіону, та країни в цілому», – зазначає керівник ДП «АРТЕМСІЛЬ» Вікторія Луценко.

За три квартали 2021 року у зв’язку зі збільшенням доходів підприємства відрахування податку на прибуток зросло в порівнянні з минулим роком на 49%. За цей період податку на прибуток було сплачено 15,9 млн грн, ПДВ – 68,3 млн грн. Відрахування частини чистого прибутку (дивіденди) склали 58,7 млн грн.

Крім того, збільшилися відрахування інших обов’язкових платежів. За 9 місяців податок на доходи фізичних осіб склав 63,8 млн грн (55,1 млн грн за аналогічний періоду минулого року), рентна плата за користування надрами – 41,3 млн грн (32,9 млн грн), єдиний соціальний внесок – 74,2 млн грн (66,8 млн грн), військовий збір – 5,3 млн грн (4,7 млн грн), відрахування в Пенсійний фонд на оплату пільгової пенсії – 17,7 млн грн (16,1 млн грн).

Нагадаємо, що за 9 місяців рудниками видобуто і перероблено 1,268 млн тонн солі, що на 491,5 тисячі тонн більше ніж за аналогічний період 2020 року.