Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» за підсумками 9 місяців 2021 року випустило 1,268 млн. тонн солі. Обсяг виробництва на 10,3% більше запланованого і на 63,3% перевищує минулорічний показник.

З початку року ДП «Артемсіль» продовжує нарощувати обсяги виробництва. За 9 місяців рудниками видобуто і перероблено 1,268 млн. тонн солі, що на 491,5 тисячі тонн більше ніж за аналогічний період 2020 року.

З січня по вересень зросли обсяги виробництва солі, яка відвантажується без пакування (насипом). Цього виду асортименту було випущено 979,6 тисячі тонн, або 77,3% ­ від загального обсягу видобутку. Крім того, в порівнянні з минулим роком збільшився випуск солі, затареної в мішки та МКР. На інші види продукції попит майже не змінився.

«За 9 місяців цього року ДП «Артемсіль» вже виробило солі більше, ніж за весь 2020 рік. Завдяки внеску кожного працівника сьогодні підприємство працює стабільно і має позитивні виробничі та фінансові показники. Як результат, ми отримали можливість спрямувати кошти на соціальний захист колективу. З 1 вересня на 10% ми збільшили тарифні ставки і посадові оклади всіх співробітників», ­ зазначає керівник ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко.

Покращити виробничі показники підприємству вдалося за рахунок зміцнення позицій на експортних ринках та зростання поставок до європейських країн.

Так, закордонним споживачам за 9 місяців 2021 року відвантажено 525,3 тисячі тонн солі від загального обсягу реалізації. Це на 300 тисяч тонн більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Постійними споживачами ДП «Артемсіль» залишаються Угорщина, Польща, Словаччина, Румунія та інші країни. Крім того, збільшено обсяги відвантаження і на внутрішній ринок.

Відзначимо, що цього року ДП «Артемсіль» реалізувало новий туристичний проєкт і презентувало екскурсійний маршрут «Таємниці підземного соляного світу». Незабаром планується відкриття ще одного туристичного об’єкта – маршруту «Феєрія солі», який матиме дещо іншу тематичну спрямованість, але буде таким же цікавим для відвідувачів.