28 серпня 2021 року державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» масштабно відзначило свій 140-річний ювілей і головне професійне свято – День шахтаря. На честь цих подій на стадіоні «Соляник» відбулися масові заходи.

В цей день для дітей та дорослих було організовано культурно-розважальні заходи. У міському парку відпочинку пройшли виступи творчих народних колективів. Усі бажаючи мали можливість отримати сувенірну продукцію від підприємства.

Урочиста частина програми почалася з привітання від високопосадовців, а саме – Першого заступника Міністра економіки України Володимира Гринюка, голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка, а також від адміністрації Бахмутської районної державної адміністрації та районної ради і Соледарської ОТГ. 

З нагоди Дня шахтаря за багаторічну сумлінну працю 140 соляникам було вручено грамоти та оголошено подяку від Міністра економіки України, Донецької обласної державної адміністрації, керівництва підприємства, міста і району.

З професійним святом і ювілеєм соляників привітала керівник ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко: «До свого професійного свята та 140-річного ювілею колектив ДП «Артемсіль» підійшов з успішними показниками. Серед них – стабільна виробнича діяльність з видобутку солі, реалізація амбітних проєктів щодо створення туристичних маршрутів, а також подальший  розвиток соціальних пільг і гарантій працівників. Що стосується останнього, то за рішенням адміністрації ДП «Артемсіль» з вересня цього року усі посадові оклади і тарифні ставки робітників підприємства підвищуються на 10%. Це є для всіх нас доброю новиною і ознакою ефективної роботи «Артемсолі»».

Свято продовжилося виступом творчих народних колективів, а також концертом зірок української естради: груп «НеАнгели» та «ЛЯПИС-98». А справжнім подарунком для жителів та гостей міста став незабутній святковий феєрверк.