ДП «Артемсіль» за підсумками I кварталу 2021 року виконало план виробництва на 108,6%, що склало 503,3 тисячі тонн солі. Цей показник в 2,5 рази вище, ніж в минулому році.

При запланованих 463,4 тисячі тонн ДП «Артемсіль» видобуло і переробило 503,3 тисячі тонн солі. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року за перший квартал 2021 року більш ніж в три рази збільшився випуск солі без пакування (насипом). Виробництво цього виду продукції склало 417,3 тисячі тонн, або 82,9% – від загального обсягу видобутку.

Якщо проаналізувати випуск продукції по всьому асортименту, то за вказаний період солі фасованої було вироблено 38,0 тисячі тонн, йодованої солі – 10,5 тисячі тонн, солі, затар

еної в мішки – 30,4 тисячі тонн, затареної в МКР – 13,7 тисячі тонн. Випуск соляних блоків становив 0,8 тисячі тонн, солебрикетів – 3,1 тисячі тонн.

З початку 2021 року ДП «Артемсіль» збільшило обсяги поставок до країн ближнього і далекого зарубіжжя. Так, за 3 місяці цього року зріс експорт до Польщі, Угорщини, Молдови, Литви, Латвії та інших країн. Відновлено співпрацю з ізраїльськими партнерами. Вперше за вісім років в цьому напрямку здійснювалися поставки солеблоків. Крім того, на 54,3% збільшилося відвантаження продукції на внутрішній ринок.

Проте, питання недостатньої завантаженості виробничих ділянок залишається актуальним. На сьогодні керівництвом підприємства вживаються заходи щодо збільшення кількості заявок на поставку продукції. Фінансово-економічний стан ДП «Артемсіль» залишається стабільним. Підприємство в повній мірі виконує взяті на себе зобов’язання перед трудовим колективом і державою.