За січень-лютий 2021 року українське солевидобувне підприємство видобуло і переробило 407,4 тисячі тонн солі. Цей показник більш, ніж в два рази перевищує обсяг виробництва за аналогічний період минулого року, а також на 28% більше планових показників.

«Завдяки підвищенню попиту і надходженню додаткових заявок від споживачів ДП «Артемсіль» з початку року збільшило обсяги випуску продукції. Висловлюю подяку колективу за результативну роботу. Вперше за довгий період нам разом вдалося досягти вагомих виробничих показників», – зазначила керівник ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко.

Відзначимо, що в порівнянні з минулим роком збільшилися обсяги виробництва практично всього асортименту продукції. Так, більш ніж в три рази зріс випуск солі без упаковки. Крім того, на 11,9% збільшилося виробництво фасованої солі.

З початку 2021 року ДП «Артемсіль» збільшило обсяги експортних постачань. За 2 місяці цього року споживачам далекого зарубіжжя відвантажено 143,8 тисячі тонн продукції, що більш ніж в 4 рази більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Зріс експорт в Польщу та Угорщину.

На 26,6 % збільшився попит споживачів країн ближнього зарубіжжя. З початку року в цьому напрямку було відвантажено 13,9 тисячі тонн солі. Крім того, більш ніж в 2 рази збільшилися відвантаження на внутрішній ринок.

Проте, питання гострої необхідності заміни застарілого фасувального обладнання і випуск оновленого асортименту упакованої продукції залишаються актуальними. У планах підприємства продовжити роботу щодо підвищення ефективності виробництва, зниження собівартості продукції, підвищення рентабельності підприємства.