Щодо до постанов Кабінет Міністрів України №392 від 20.05.2020р. та №956 від 13.10.2020р. про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 в ДП “Артемсіль” видано відповідний наказ.
За наказом спорткомплекс підприємства поновлює свою роботу з 16 листопада цього року. Учбово-тренувальний процес з волейболу, баскетболу, футболу буде проходити при одночасній кількості відвідувачів не більше 20 осіб. Фізична дистанція між тими, хто буде перебувати поза спортмайданчиком, повинна бути не менше ніж 1,5 метри. Відповідальність за виконання цих норм покладено на тренерів з цих видів спорту.
Наказом дозволено розпочати роботу тренажерної зали з одночасною кількістю відвідувачів не більше однієї особи на 20 квадратних метрів площі приміщення. Кардіотренажери, на яких передбачено заняття однієїлюдини деякий час, будуть розташовані на відстані не менше ніж 2,5 метри один від одного. За виконання цих норм несе відповідальність тренер з бодібілдингу.
Згідно дотримання норм карантину вихідного дня до кінця поточного місяця в суботу на неділю, тобто 21, 22, 28 і 29 листопада, спортивний комплекс ДП «Артемсіль» працювати не буде.