В третю неділю жовтня  традиційно в Україні святкують  День працівників харчової промисловості – одна з найважливіших галузей сучасної економіки.
В ДП “Артемсіль” це професійне свято відзначатимуть колективи дільниць з помелу, переробки та навантаження солі, а також розфасування та затарювання солі. Адже саме робітники цих дільниць безпосередньо задіяні в процесі виробництва найважливішого харчового продукту – кам’яної солі, без якої майже неможливе приготування жодної страви.
За багато років свого існування пакована продукція ДП “Артемсіль” харчового призначення стала справжнім брендом, добре пізнаванним багатьма споживачами України, а й світу.
З нагоди Дня працівника харчової промисловості від душі поздоровляємо виробників харчової солі з професійним святом! Дякуємо, вам шановні, за старанну працю! Бажаємо всім міцного здоров’я, родинного щастя, миру й затишку у ваших сім’ях! Зичимо нових професійних успіхів, щоб якомога швидше закінчився економічний спад і колективи виробничих одиниць «Артемсолі» запрацювали в повну силу!
Зі святом! З Днем працівників харчової промисловості України!
Вадим ФІОКТІСТОВ,
в.о. директора ДП “Артемсіль”.