З метою організації профілактичних заходів в період епідемії коронавірусної інфекції COVID-19, грипу та інших ГРВІ солевидобувне підприємство «Артемсіль» вживає заходи щодо захисту здоров’я працівників.

17 березня на підприємстві вийшов наказ, який регламентує заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу серед працівників. Особлива увага приділяється проведенню роз’яснювальної роботи серед персоналу.  Інформація про профілактику захворювання доноситься через усі доступні засоби комунікації.

Крім того, керівники структурних підрозділів, відділів і служб проінформовані про алгоритм дій у разі виявлення ознак інфекції у підлеглого персоналу.

Також на період епідемії вводиться додаткове прибирання в службових (виробничих) приміщеннях із застосуванням дезінфікуючих засобів. У зв’язку з тим, що COVID-19 поширюється не тільки повітряно-крапельним, а й контактно-побутовим шляхом (вірус зберігає життєздатність від 3 до 6 годин на поверхнях), особлива увага приділяється дезінфекції ручок дверей, стін, телефонних апаратів, оргтехніки та іншого. Мінімізувати переміщення працівників адміністративними будівлями. На період карантину скасовано всі масові заходи.

Залежно від епідемічної ситуації буде запроваджено постійний моніторинг і контроль рівня захворюваності серед працівників.

Заходи, що вжиті в ДП «Артемсіль», будуть підлягати коригуванню.