Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» взяло участь у міжнародній виставці-ярмарку «Зелений тиждень» у Берліні.

В рамках цього виставкового заходу ДП «Артемсіль» презентувало весь асортимент фасованої продукції, включаючи, нові його види, зокрема сіль оптично сортовану, яка вже з’явилась в українських торговельних мережах. Ця сіль не містить будь-яких домішок, має привабливий вигляд та зручну якісну упаковку. За багатьма показниками вона наближена до вакуум-виварювальної, яку зазвичай споживають європейці.

Участь у заході дала реальну можливість ДП «Артемсіль» презентувати свою продукцію європейським споживачам, ознайомитись із досвідом світових виробників харчової продукції, вивчити сучасні тенденції, налагодити ділові стосунки, підвищити пізнаваність бренду, встановити нові бізнес – відносини. На «Зеленому Тижні – 2019» представники ДП «Артемсіль» провели зустрічі зі своїми європейськими партнерами щодо подальшої співпраці.

Заступник директора ДП «Артемсіль» Вадим Зелений зазначив: «У нашого підприємства є великий експортний потенціал, який треба реалізовувати. Значною мірою цьому сприяє участь у подібних міжнародних заходах».

Довідка: «Зелений Тиждень» – одна з найбільших і найпрестижніших агропромислових виставок у світі, яка була заснована у Берліні в 1926 році. Щороку у заході беруть участь виробники з понад 60 країн світу.