За підсумками 8 місяців 2018 року ДП «Артемсіль» повністю виконало свої зобов’язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 396,2 млн. грн. податків і зборів, що перевищує аналогічний показник минулого року.

«З початку року ми забезпечили стабільне зростання і своєчасну оплату всіх податкових відрахувань. Для нас важливо і надалі зберегти цю тенденцію. Крім того, пріоритетним завданням для нас залишається і стабільна виплата заробітної плати працівникам підприємства, а також виконання всіх соціальних зобов’язань перед колективом», – зазначає в.о. директора ДП «Артемсіль» Юрій Товстокоренко.

У вказаній сумі тільки відрахування частини чистого прибутку (дивіденди) склали 121,5 млн. грн.

За цей період рентна плата за користування надрами була на рівні 41,8 млн. грн., податок з доходів фізичних осіб – 52,9 млн. грн., єдиний соціальний внесок – 61,4 млн. грн., ПДВ – 59,9 млн. грн., військовий збір – 4,3 млн. грн.

ДП «Артемсіль» також наповнює бюджет територіальних громад, на території яких знаходяться виробничі потужності підприємства. Так, в 2018 році на рахунки Соледарської територіальної громади було направлено 33,1 млн. грн. Ця сума становить 44,4% від усіх податкових надходжень до місцевої ради. Крім того, майже 100 тис. грн. було спрямовано на рахунки Сіверської територіальної громади.

Відзначимо, що, за інформацією Державної фіскальної служби України, ДП «Артемсіль» входить до 100 найбільших платників податків за перше півріччя 2018 року.