19 серпня в дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Райдуга» ДП «Артемсіль» відбулося урочисте закриття другої зміни, а з ним і всього оздоровчого сезону «Літо-2018». За цей період 434 дитини відвідало оздоровницю.

Свято закінчення зміни і всього літнього сезону традиційно зібрало тут багатьох гостей. Так, на офіційній частині закриття були присутні керівники підприємства та профспілкової організації.

У своєму виступі в.о. директора ДП «Артемсіль» Юрій Товстокоренко підкреслив, що адміністрація підприємства доклала максимум зусиль для того щоб дотримувалися всі умови активного оздоровлення та безпечного відпочинку! Він привітав дітей і педагогічний склад «Райдуги» з успішним завершенням літнього сезону, а також побажав цікавого і продуктивного нового навчального року.

В цей день на літній естраді була організована масштабна програма: підготовлені дитячий гала-концерт та великий вожатський концерт. Десятки юних артистів показали свої хореографічні, вокальні та артистичні здібності. А втілити в життя сценарій заходу хлопцям та дівчатам допомогли досвідчені педагоги.

Свято не обійшлося без сюрпризів. Для «радужан» і гостей виступила популярна кавер-група з Сєвєродонецька. Захоплення глядачів викликало запальне фаєр-шоу, а кульмінацією вечора став запуск двох сотен гелієвих кульок з блимаючими світодіодами. Звичайно ж, святковий вечір продовжила дискотека.

А на наступний день, 20 серпня в дитячому центрі «Рйдуга» відбувся розіграш лотереї «Щаслива оутівка – за здоровий спосіб життя». Ця акція проходила вперше. У ній могли взяти участь лише ті діти, які не покидали оздоровницю без поважних причин. За результатами її проведення 11 дітей отримали сертифікати на 500 гривень. А щасливим володарем суперпризу на суму 3000 гривень став Олександр Олійник.

ДП «Артемсіль» приділяє особливу увагу розвитку дитячого відпочинку. За останні роки адміністрація і профспілкова організація підприємства значно поліпшили і урізноманітнили дозвілля. В цьому році, як і раніше, тут задіяли басейн і надувний майданчик для гри в футбол. Новинкою сезону стала інтерактивна дошка. Нагадаємо, що «Радуга» є одним з небагатьох центрів літнього оздоровлення та відпочинку дітей на території Донецької області.