За підсумками перших 6 місяців 2018 року державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» повністю виконало свої зобов’язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 312,9 млн. гривень податків і зборів, що перевищує аналогічний показник минулого року.

«ДП «Артемсіль» як і раніше, залишається одним з найбільших платників податків України та підприємством, що наповнює бюджет не тільки м. Соледара, а й України в цілому. «Артемсіль» своєчасно і в повному обсязі здійснює відрахування усіх обов’язкових платежів. Для нас важливо зберігати цю тенденцію. Вважаємо, що це є пріоритетною складовою нашої соціальної відповідальності», – зазначає в.о. директора ДП «Артемсіль» Юрій Товстокоренко.

У вказаній сумі тільки відрахування частини чистого прибутку (дивіденди) склали 103,8 млн. грн.

За перше півріччя 2018 року збільшилися відрахування також інших обов’язкових платежів. Так, рентна плата за користування надрами була на рівні 35 млн. грн. (125,4% до аналогічного періоду минулого року), податок з доходів фізичних осіб – 37,9 млн. грн. (123,4%), єдиний соціальний внесок – 44,7 млн. грн. (126,3%), ПДВ – 40,4 млн. грн. (126,6%).

Крім того, за підсумками першого півріччя середньомісячна заробітна плата усіх працівників підприємства склала 10682,3 грн, що на 20% вище відповідного періоду минулого року.

Відзначимо, що, за інформацією Державної фіскальної служби України, ДП «Артемсіль» входить до 100 найбільших платників податків за перше півріччя 2018 року.

Підприємство своєчасно проводить щомісячні відрахування податків і зборів до держбюджету, стабільно і в повному обсязі виплачує заробітну плату всім працівникам, виконує соціальні зобов’язання.