5 липня першу зміну відпочиваючих прийняв позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Райдуга» державного підприємства «Артемсіль». Всього на перший заїзд приїхало 246 дітей працівників підприємства.

«Ми доклали максимум зусиль для того, щоб створити комфортні умови для наших маленьких гостей. Особлива увага при підготовці здравниці до нового сезону приділялася безпеці відпочиваючих. І, звичайно ж, для дітей підготовлена ​​цікава програма, щоб їх відпочинок був максимально яскравим і позитивним», – зазначає в. о. директора ДП «Артемсіль» Юрій Товстокоренко.

Перший заїзд дітей в «Райдугу» відбувся вранці 5 липня. Для всіх присутніх було організовано вітальне святкове шоу. В цей же день хлопців та дівчат розподілили по загонах і розселили по корпусах. Протягом всієї зміни, яка триватиме 21 день, на них чекає проживання в затишних кімнатах, п’ятиразове харчування і цікава культурно-розважальна програма, організована вожатими «Райдуги» – вчителями з багаторічним стажем роботи і студентами з навичками педагогічної роботи.

Уже цієї неділі, 8 липня, відбувся перший відповідальний захід – урочистий концерт з нагоди відкриття зміни. Незважаючи на те, що з моменту заїзду та до самих урочистостей пройшло лише кілька днів, захід вийшов яскравим і видовищним. У програмі були вокальні, хореографічні та сценічні номери.

Нагадаємо, що «Райдуга» є одним з небагатьох центрів літнього оздоровлення та відпочинку на території Донецької області. За останні роки адміністрація і профспілкова організація підприємства значно поліпшили і урізноманітнили дитяче дозвілля. Так, тут функціонує басейн, є надувний майданчик для гри у футбол, в цьому році встановлена ​​інтерактивна дошка.

В цьому сезоні в дитячій здравниці буде організовано 2 зміни і планують оздоровитися понад 500 дітей.